• Aromaterapi Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 649 AED

  Aromaterapi; Terapist sizin tercih ettiğiniz aroma yağlarını kullanarak uyguladığı çok sert baskıları olmayan ruhen ve bedenen dinlendiren bir masajdır. Aroma masajı sinir sistemini rahatlatır, solunumu güçlendirir, kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır.

 • Spor Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 669 AED

  Spor masajı kan ve lenf sıvılarının dolaşımını teşvik etmek için İsveç masaj tekniklerini tetik noktası terapisi ile birleştiren bir masaj türüdür. Spor masajının amacı kaslardaki yapışmayı kırmaktır.

 • Klasik İsveç Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 579 AED

  İsveç masajı klasik masaj tekniği ile yapılır. Vücuda lokal veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, lenf sistemi sirkülasyonunu arttırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Klasik masaj kas yapışmalarını engelleyerek eklemleri gevşetir,  kas spazmlarını ve yorgunluğu alır.İsveç masajı klasik masaj tekniği ile yapılır. Vücuda lokal veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, lenf sistemi sirkülasyonunu arttırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Klasik masaj kas yapışmalarını engelleyerek eklemleri gevşetir,  kas spazmlarını ve yorgunluğu alır.

 • Derin Doku Masajı

  Duration(Min) : 60   Price : 699 AED
 • Sırt Masajı

  Duration(Min) : 30   Price : 409 AED

  Dünyadaki en popüler sağlık prosedürlerinden biri sırt masajıdır. Sadece gergin kaslardaki ağrının giderilmesine değil, aynı zamanda birçok organ ve sistemin çalışmasını da düzenlemeye izin verir. Sırt masajı herkese yararlıdır, ancak bazı insanlar için sadece gereklidir. Sırt masajı için ana endikasyonlar şunlardır: sırt ağrısı, artan sinir uyarılabilirliği, kronik yorgunluk sendromu, azalmış bağışıklık, kas hipotansiyonu, skolyoz, azalmış cilt elastikiyeti, osteokondroz.

 • Sıcak Volkanik Taş Masajı

  Duration(Min) : 70   Price : 699 AED

  Volkanik taş masajı ısıtılarak vücuda uygulanan özel bir masajdır. Taşlar önceden ısıtılır  vücuda zarar vermeyecek şekilde kasları yumuşatarak dinlendiren bir masajdır. Sıcak taşların etkisi altında, vazodilatasyon meydana gelir, vücuttaki fazla sıvı ve toksik maddelerin aktif salımı artar.

 • Ayak Refleksoloji( Ayak Masajı)

  Duration(Min) : 30   Price : 409 AED

  Refleksoterapi çok dinlendirici ve aynı zamanda tüm organizma için çok yararlıdır. Metodu, vücudun refleksojenik bölgeleri ve ayak tabanında bulunan aktif noktalar aracılığıyla sinir sistemine uyartı verir. Ayak, tüm organizmanın indirgenmiş bir kopyasıdır, çünkü tüm iç organlara ve sistemlere yol açan yaklaşık 70.000 sinir ucu içerir. Aktif sinir zonların uyarılmasıyla kendi kendine iyileşme mekanizmaları çalışmaya başlar, vücut bir uyum ve denge durumuna gelir, gerginlik giderilir ve enerji dolaşımı iyileştirilir.

 • Çocuk Masajı

  Duration(Min) : 30   Price : 369 AED

  Çocuğun fiziksel sağlığını korumak ve güçlendirmek için çocuk masajı gereklidir, vücudun gelişimini destekler ve savunmasını güçlendirir. İkinci olarak da var oluşlarında bazı problemleri ortadan kaldırır. Masajın, iç organ ve sistemlerin çalışması üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

 • Lymphatic Drenaj Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 669 AED

  Lenfatik sistem, insan aktivitesinin ömrü boyunca oluşan zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasından sorumludur. Lenfatik sistemin kötüleşmesiyle, hayati aktivitenin atık ürünleri birikerek vücudun zehirlenmesine yol açar. Lenfatik sistemi uyarmak ve sıvının hareketini iyileştirmek için, lenfatik drenaj masajına ihtiyaç duyulmaktadır, bunun içinde lenf akışı boyunca vücut üzerinde aktif bir etki gerçekleşmektedir. Görünümü iyileştirmenin parlak ve hızlı etkisinden dolayı, kozmetolojide yaygın olarak kullanılmaktadır. Selülit tedavisi, aşırı yağ birikintilerinden kurtulma, şişmeyi azaltma, göz altındaki torbaları çıkarma, rejenerasyonu hızlandırma ve cildin gevşekliğini ortadan kaldırma, kırışıklıkları azaltma, vücut hatlarını iyileştirme ve varisli damarları tedavi etmeleri önerilir. Hiçbir anti-selülit programı, lenfatik prosedürler olmadan yapılamaz.

 • Selülit Karşıtı Masaj

  Duration(Min) : 50   Price : 659 AED
  Selülit gelişiminin temel nedeni dolaşım bozukluğudur. Bu, kan dolaşımı ve lenf dolaşımı ve yağ dokusunda artmış miktarda toksinle ilgili sorunlardan kaynaklanır. Anti-selülit masajı kan dolaşımını ve lenf dolaşımını iyileştirir ve dokuları temizleyici oksijenle doldurmaya yardımcı olur.
 • EMS Slimming Treatment

  Duration(Min) : 50   Price : 649 AED
 • Anti Stress Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 649 AED
Up