• Çikolata Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 549 AED

  Çikolata masajının temel amacı, stresten kurtulmak ve vücudun çikolata ile genel olarak iyileştirilmesidir. Doğal çikolatanın yardımıyla masaj, aromaterapi ve maske tekniklerini birleştirerek gerçekleştirilir. Ruh halini iyileştirir, olumsuz düşünceleri nötrleştirir, kan dolaşımını normalleştirir, cildi etkili bir şekilde besler ve gençleştirir, çatlakları ve selülitleri ortadan kaldırır.

 • Hamile Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 639 AED

  Hormonal değişikliklerden dolayı birçok gebe kadının anksiyete, gerginlik ve uykusuzluk durumu vardır. Bu nedenle rahatlatıcı masaj istenmeyen durumla en etkili şekilde başa çıkmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca hamile kadınlar için masajın belirgin bir iyileşme etkisi vardır: ağrı ve gerginliği giderir, varis olasılığını azaltır, çatlakların görünümünü önler, lenf ve kan dolaşımını iyileştirir, oksijen açılmasını önleyen plasentaya oksijen akışını iyileştirir fetüsün rahim kaslarının gerginliğini azaltır, bağırsakları uyarır, aşırı kilo alma olasılığını azaltır, şişliği azaltır, cildin elastikiyetini artırır, uyku düzenini sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, depresyon ve sinirliliği azaltır ve doğum için hazırlar.

 • Mum Masajı

  Duration(Min) : 50   Price : 699 AED
  Candle massage – a unique massage spa candle melts as it burns and becomes a warm aromatic oil that is used to moisturize your skin during this luxurious massage. This massage combines the useful effect of warm oil, nourishing effect for your skin and the pleasure of aromatherapy!
 • Naturelife Mix Massage

  Duration(Min) : 60   Price : 749 AED
  60 min 
 • Naturelife Premium Mix Massage 90 min

  Duration(Min) : 90   Price : 949 AED
  90 min
 • Hot Oil Massage

  Duration(Min) : 50   Price : 689 AED
  50 Min.
 • SULTAN Mix Massage ( 4 Hand )

  Duration(Min) : 60   Price : 1560 AED Price : 1560 $  1344.87 €
 • SULTAN Mix Massage 90 MIN ( 4 Hand )

  Duration(Min) : 90   Price : 1898 AED Price : 1898 $  1636.25 €
  90 min
Up